niedziela, 2 lutego 2014

Miłość z jasnego nieba KRYSTYNA MIREK premiera 5 lutego 2014
      „Miłość wymaga zaufania. Jeżeli ma być prawdziwa, trzeba się otworzyć i wpuścić drugą osobę bardzo głęboko we własne życie. Można dzięki temu bardzo wiele zyskać, ale tyleż samo stracić. Dlatego ludzie, którzy się boją, nie potrafią naprawdę kochać.” *

     Angelika po dwunastu latach przyjeżdża na kilka dni do Krakowa, rodzinnego miasta. Przyjeżdża służbowo, jako przedstawiciel monachijskiej firmy, aby podpisać kontrakt z firmą informatyczną. Jak wiele ją ta podróż kosztuje, wie tylko ona, bo to właśnie tu, w Krakowie, mijało jej nieciekawe dzieciństwo, tu zostawiła swoje rodzeństwo, chcąc skorzystać z szansy na lepsze życie. Dziś jest kobietą sukcesu, który wypracowała sobie sama, zamykając bardzo szczelnie drzwi do przeszłości.
    Właścicielem firmy informatycznej jest Daniel, młody i przebojowy mężczyzna, pożeracz kobiecych serc, ukochany jedynak własnych rodziców. On również sam doszedł w życiu do wszystkiego, ale jego przeszłość jest zupełnie inna niż Angeliki. Kiedy ona była pozbawiona zupełnie opieki, on cierpiał na nadopiekuńczość ze strony matki. Już jako dziecko bardzo go to uwierało, więc dość szybko zaczął buntować się i stał się niezależny.
     Tych dwoje za wszelką cenę i wszelkimi możliwymi sposobami będzie walczyć o podpisanie kontraktu korzystnego tylko dla jednej ze stron. Kto wygra? Tego nie zdradzę. Zdradzę za to, że będzie pięknie. Urzekła mnie bardzo ta historia i ugruntowała mnie w przeświadczeniu, że człowiek nie umie żyć bez miłości. Już od pierwszych chwil potrzebujemy uczucia, to ono daje siłę i wiarę we własne możliwości. To dzięki miłości rodziców mamy szansę być w przyszłości dobrymi, otwartymi dorosłymi. Dzięki miłości w życiu dorosłym mamy szansę na spokój, spełnienie, szczęście. Pani Krystyna Mirek przepięknie pokazała magię budzącego się uczucia, tę niepowtarzalną atmosferę i emocje wirujące wokół tych, którym właśnie udało się odnaleźć.  

* cytat pochodzi z książki


"Miłość z jasnego nieba" Krystyna Mirek, Wydawnictwo Feeria, 2014